Tudnivalók a főzőtanfolyamról

• A főzőtanfolyamokat 10-12 fős csoportokban, magyar nyelven tartjuk. Az olasz ill. angol nyelvű főzéseket – ezek jellemzően egyben nyelvtanuló kurzusok is − külön jelezzük.
  • Csoportos igény esetén olasz illetve angol nyelvű főzőtanfolyamokat is tartunk.
  • Egy főzőtanfolyam alkalmanként körülbelül 3 óra hosszú.
  • Az órán elkészített menüsort a főzőtanfolyam végén megesszük, illetve az elvitelhez műanyag edényt biztosítunk.
  • Az árak tartalmaznak: minden anyagot és eszközt, frissítőt, recepteket, kötényt és szükség estén – az elvitelhez − műanyag edényt.
  • A főzéshez mindig friss alapanyagokat használunk, ezért a tervezett menüsorban történhetnek változások.
  • Az órákat mindig pontosan kezdjük, ezért kérjük, hogy a kezdés előtt néhány perccel érkezz a főzőiskolába.
  • Csoportos igény esetén természetesen egyéb időpontban is szervezhető főzőtanfolyam az Olasz Főzőiskolában (csapatépítés, születésnap, baráti összejövetel).

A főzőiskola helyszíne:

1137 Budapest Radnóti Miklós utca 2. (a Westend Váci úti bejáratával szemben) STUDIO ITALIA

Jelentkezés:
Itt a weboldalon az egyes főzőtanfolyamoknál. A helyfoglalás az összeg befizetésével válik érvényessé.

Fizetési lehetőségek:
készpénz, átutalás, bankkártya (weben keresztül és személyesen), ajándékutalvány*

A fizetési mód kiválasztása előtt kérjük vedd figyelembe, hogy a tandíjat a jelentkezést követően legkésőbb 72 órán belül szükséges befizetni.

Lemondási feltételek:
  • Ha kiderül, hogy nem tudsz jönni a főzőiskola főzőtanfolyamára, küldhetsz valakit magad helyett.
  • Ha ez már a főzőtanfolyam kezdete előtt 72 órával (vagy még korábban) kiderül, akkor átjelentkezhetsz egy másik alkalomra.
  • A program lemondására a főzőtanfolyam kezdete előtt 72 órán belül nincs lehetőség.

Kurzusok esetleges elmaradásáról mindenkit időben, legkésőbb 24 órával a kurzus előtt tájékoztatunk, és a teljes befizetett összeget visszatérítjük.

*Ajándékutalvánnyal történő fizetés esetén, kérjük minden esetben add meg annak sorszámát a regisztrációkor, és hozd el magaddal az órára. Az ajándékutalvány beváltására is a fenti lemondási feltételek vonatkoznak.

A programváltozás (szakács, menüsor) jogát fenntartjuk.

2021.05.22. 16:00, szombat

2021.05.23. 10:00, vasárnap

Páros főzés olasz módra

2021.05.23. 17:00, vasárnap
Olaszország nemcsak a kifinomult konyha művészet, hanem a szerelem hazája is. Ezen a kivételes napon különleges fogásokkal kápráztatunk el mindenkit.

A közös főzés remek lehetőség arra, hogy még jobban összekovácsolja a már meglévő párokat vagy hogy a bimbózó kapcsolatokat megerősítse. Gyertek és biztos, hogy jó sül ki belőle!

Szív küldi szívnek Olaszországból - főzőtanfolyam nemcsak szerelmeseknek!

Páros főzés olasz módra

Cucina regionale - Emilia-Romagna ínycsiklandó ízei

2021.05.27. 18:00, csütörtök
Emilia-Romagna konyhája mindent kínál, mi szem-szájnak ingere: csodás sonkát, mortadellát, fűszeres parmezán sajtot, házi készítésű metéltek tengernyi változatát- amelyeket ellenállhatatlan mártásokkal tálalnak-, laktató húsételeket, köztük aromagazdag vadakat, édes és sós péksüteményeket, remek desszerteket, csodás borokat, és nem utolsó sorban itt készül a világ legnemesebb ecete, az aceto balsamico tradizionale, azaz a tradícionális balzsamecet.

Fedezzük fel együtt e térség páratlanul gazdag ízvilágát!
Cucina regionale - Emilia-Romagna ínycsiklandó ízei

Variációk lasagne-ra

2021.05.29. 10:00, szombat

Te is rajongsz a lasagne-ért? Itt megtanulhatod úgy elkészíteni, ahogyan Olaszországban kóstoltad. A klasszikus változat mellett, számunkra kevéssé ismert, ugyanakkor nagyon ízletes variációkkal fogunk megismerkedni.

Variációk lasagne-ra

Steak húsok az olasz konyhában

2021.05.30. 10:00, vasárnap
A legtöbben úgy gondolják, hogy az olasz konyha csak tésztából áll. Hát ez bizony nem így van. Ezen a kurzuson a legkiválóbb frissen sült húsokat ízlelhetik meg vendégeink, olaszosan elkészítve.
Steak húsok az olasz konyhában

2021.05.30. 16:00, vasárnap

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?

2021.06.05. 10:00, szombat

2021.06.05. 16:00, szombat

2021.06.06. 10:00, vasárnap

2021.06.12. 17:00, szombat

2021.06.18. 18:00, péntek

2021.06.19. 10:00, szombat

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

2021.06.20. 17:00, vasárnap

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2021.06.26. 11:00, szombat

Az olaszok a tésztakészítést is művészi szintre emelték, és ezt ezen a tanfolyamon is bebizonyítjuk. A töltött tészták a legegyedibb töltelékkel, különleges és egyedi ízvilágot hoznak létre. A frissen gyúrt töltött tészták nem csupán a töltelék típusában, a szószokban, de főzési és sütési módszereikben is nagyban különböznek.

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2021.06.27. 10:00, vasárnap