Tudnivalók a főzőtanfolyamról

• A főzőtanfolyamokat 10-12 fős csoportokban, magyar nyelven tartjuk. Az olasz ill. angol nyelvű főzéseket – ezek jellemzően egyben nyelvtanuló kurzusok is − külön jelezzük.
  • Csoportos igény esetén olasz illetve angol nyelvű főzőtanfolyamokat is tartunk.
  • Egy főzőtanfolyam alkalmanként körülbelül 3 óra hosszú.
  • Az órán elkészített menüsort a főzőtanfolyam végén megesszük, illetve az elvitelhez műanyag edényt biztosítunk.
  • Az árak tartalmaznak: minden anyagot és eszközt, frissítőt, recepteket, kötényt és szükség estén – az elvitelhez − műanyag edényt.
  • A főzéshez mindig friss alapanyagokat használunk, ezért a tervezett menüsorban történhetnek változások.
  • Az órákat mindig pontosan kezdjük, ezért kérjük, hogy a kezdés előtt néhány perccel érkezz a főzőiskolába.
  • Csoportos igény esetén természetesen egyéb időpontban is szervezhető főzőtanfolyam az Olasz Főzőiskolában (csapatépítés, születésnap, baráti összejövetel).

A főzőiskola helyszíne:

1137 Budapest Radnóti Miklós utca 2. (a Westend Váci úti bejáratával szemben) STUDIO ITALIA

Jelentkezés:
Itt a weboldalon az egyes főzőtanfolyamoknál. A helyfoglalás az összeg befizetésével válik érvényessé.

Fizetési lehetőségek:
készpénz, átutalás, bankkártya (weben keresztül és személyesen), ajándékutalvány*

A fizetési mód kiválasztása előtt kérjük vedd figyelembe, hogy a tandíjat a jelentkezést követően legkésőbb 72 órán belül szükséges befizetni.

Lemondási feltételek:
  • Ha kiderül, hogy nem tudsz jönni a főzőiskola főzőtanfolyamára, küldhetsz valakit magad helyett.
  • Ha ez már a főzőtanfolyam kezdete előtt 72 órával (vagy még korábban) kiderül, akkor átjelentkezhetsz egy másik alkalomra.
  • A program lemondására a főzőtanfolyam kezdete előtt 72 órán belül nincs lehetőség.

Kurzusok esetleges elmaradásáról mindenkit időben, legkésőbb 24 órával a kurzus előtt tájékoztatunk, és a teljes befizetett összeget visszatérítjük.

*Ajándékutalvánnyal történő fizetés esetén, kérjük minden esetben add meg annak sorszámát a regisztrációkor, és hozd el magaddal az órára. Az ajándékutalvány beváltására is a fenti lemondási feltételek vonatkoznak.

A programváltozás (szakács, menüsor) jogát fenntartjuk.

2020.12.05. 16:00, szombat

Karácsonyi ajándékkészítés Mimmával

2020.12.12. 10:00, szombat
Ünnepi ötletetelés kipipálva! A családi ajándékok kipipálva!
De még mindig van pár apróság, amivel szeretnéd feldobni az ünnepi terítéket? Mit fogsz adni ajándékba a váratlanul betoppanó vendégeknek, szomszédoknak, óvónéninek?

Nyújtunk neked erre egy remek megoldást! Mimmával háromféle édességet készítünk ezen a kurzuson, be is csomagoljuk őket, így már készen várhatják a decembert a kis csomagocskák!
Karácsonyi ajándékkészítés Mimmával

2020.12.12. 09:00, szombat