Gyakori kérdések

Hogyan zajlik a főzés?
Mit kell vinnem a tanfolyamra?
Hány órás a program?

Van-e egy kötelező alap olasz tanfolyam amin részt kell venni?

Meddig kell jelentkezni a tanfolyamokra?

Mennyibe kerülnek a tanfolyamok?

Hogyan tudok jelentkezni?

Hogyan zajlik a főzés?

Mire a résztvevők megérkeznek, a szakács összekészíti az alapanyagokat, mindenkinek külön-külön. Maga a program 3 órás és egy komplett vacsorát állítanak össze, előétel, majd az első és fő fogás után egy finom desszert következik. A recepteket kinyomtatva is megkapják, így otthon is bármikor elkészíthetik. A főzés minimum 6 maximum 12 fős csoporttal zajlik. és a vacsorához korlátlan ásványvíz valamint egy-egy pohár száraz, fehér asztali bor is jár.

Mit kell vinnem a tanfolyamra?

A résztvevőnek nem kell hozni semmit. A főzőiskola biztosítja az alapanyagokat és a kötényt. Természetesen a tanfolyam és a vacsora elvégeztével a takarítást is mi oldjuk meg. Neked csak a jó hangulatot kell hozni.

Hány órás a program?

A program 3 órás, ami magába foglalja az előkészítést, sütést és főzést, valamint a terített asztal mellett elfogyasztott étkezést.

Van-e egy kötelező alap olasz tanfolyam amin részt kell venni?

Tanfolyamaink nem épülnek egymásra, külön-külön is önálló egységet alkotnak. A kezdőtől a gyakorló háziasszonyokig bárki részt vehet a főzésen, aki új élményekre vágyik, vagy csak egy jó vacsorát szeretne társaságban elfogyasztani.

Meddig kell jelentkezni a tanfolyamokra?

Kezdés előtt legkésőbb 24 órával fogadjuk el a jelentkezéseket.

Mennyibe kerülnek a tanfolyamok?

A tanfolyamok ára egységesen 13.000 Ft. Ettől eltér a "Tenger kincsei" tanfolyam, ahol az alapanyagok megdrágítják a főzést, ezért itt 15.000 Ft-ot kell fizetni.

Hogyan tudok jelentkezni?

A jelentkezését legkönnyebben on-line, a weboldalunkon keresztül tudja leadni. Kiválasztja az Önnek tetsző kurzust és időpontot a naptárból, majd az oldal alján a Jelentkezz most gombra kattintva, értelemszerűen kitölti a kért adatokat. Az elküldéshez be kell jelölni, hogy elfogadja az általános szabályzatunkat, majd ezután fogja tudni a Jelentkezés gombot megnyomni. A befizetést megteheti kártyával, utalással de akár személyesen is, ha befárad irodánkba. Ha bárhol elakadna, keressen minket e-mailben vagy telefonon, készséggel segítünk.

Remélem sikerült érdeklődését felkelteni és szeretettel várjuk önöket!

2021.05.22. 16:00, szombat

2021.05.23. 10:00, vasárnap

Páros főzés olasz módra

2021.05.23. 17:00, vasárnap
Olaszország nemcsak a kifinomult konyha művészet, hanem a szerelem hazája is. Ezen a kivételes napon különleges fogásokkal kápráztatunk el mindenkit.

A közös főzés remek lehetőség arra, hogy még jobban összekovácsolja a már meglévő párokat vagy hogy a bimbózó kapcsolatokat megerősítse. Gyertek és biztos, hogy jó sül ki belőle!

Szív küldi szívnek Olaszországból - főzőtanfolyam nemcsak szerelmeseknek!

Páros főzés olasz módra

Cucina regionale - Emilia-Romagna ínycsiklandó ízei

2021.05.27. 18:00, csütörtök
Emilia-Romagna konyhája mindent kínál, mi szem-szájnak ingere: csodás sonkát, mortadellát, fűszeres parmezán sajtot, házi készítésű metéltek tengernyi változatát- amelyeket ellenállhatatlan mártásokkal tálalnak-, laktató húsételeket, köztük aromagazdag vadakat, édes és sós péksüteményeket, remek desszerteket, csodás borokat, és nem utolsó sorban itt készül a világ legnemesebb ecete, az aceto balsamico tradizionale, azaz a tradícionális balzsamecet.

Fedezzük fel együtt e térség páratlanul gazdag ízvilágát!
Cucina regionale - Emilia-Romagna ínycsiklandó ízei

Variációk lasagne-ra

2021.05.29. 10:00, szombat

Te is rajongsz a lasagne-ért? Itt megtanulhatod úgy elkészíteni, ahogyan Olaszországban kóstoltad. A klasszikus változat mellett, számunkra kevéssé ismert, ugyanakkor nagyon ízletes variációkkal fogunk megismerkedni.

Variációk lasagne-ra

Steak húsok az olasz konyhában

2021.05.30. 10:00, vasárnap
A legtöbben úgy gondolják, hogy az olasz konyha csak tésztából áll. Hát ez bizony nem így van. Ezen a kurzuson a legkiválóbb frissen sült húsokat ízlelhetik meg vendégeink, olaszosan elkészítve.
Steak húsok az olasz konyhában

2021.05.30. 16:00, vasárnap

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?

2021.06.05. 10:00, szombat

2021.06.05. 16:00, szombat

2021.06.06. 10:00, vasárnap

2021.06.12. 17:00, szombat

2021.06.18. 18:00, péntek

2021.06.19. 10:00, szombat

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

2021.06.20. 17:00, vasárnap

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2021.06.26. 11:00, szombat

Az olaszok a tésztakészítést is művészi szintre emelték, és ezt ezen a tanfolyamon is bebizonyítjuk. A töltött tészták a legegyedibb töltelékkel, különleges és egyedi ízvilágot hoznak létre. A frissen gyúrt töltött tészták nem csupán a töltelék típusában, a szószokban, de főzési és sütési módszereikben is nagyban különböznek.

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2021.06.27. 10:00, vasárnap