Különleges hangulatú leánybúcsúra vágysz?

Gondoltál már arra, hogy a szokásostól eltérő módon vegyél búcsút a leánykorodtól ezen az emlékezetes napon? Mi lehetne jobb program a szabad élet utolsó estéjén, mint egy finom olasz vacsora remek olasz borokkal és kitűnő prosecoval?

A Studio Italia Olasz Főzőiskola gondolt ezekre az alkalmakra és a nagysikerű főzőtanfolyamait összekötötte a leánybúcsúk feledhetetlen hangulatával!

Egy olasz főzőest hangulatteremtő és barátságos része lehet egy emlékezetes estének és éjszakának, mivel lehetőséget ad arra, hogy összeismerkedjen a társaság, valamint fokozódjon a hangulat az este bulizós részéig.

Bármilyen egyedi ötletre nyitottak vagyunk, annak érdekében, hogy meglepjük a menyasszonyt, és igény szerint zenészeket is biztosítunk a közös főzés és a menüsor elfogyasztása alatt.

Ezen az estén csak az általad meghívott vendégek és olasz séfünk lesznek jelen, akivel közösen fogtok egy előre egyeztetett olasz menüsort elkészíteni és jó hangulatban elfogyasztani.

A leánybúcsú főzőtanfolyam kitűnő választás azoknak, akik egy meghittebb estére vágynak. Ugyanakkor nagyszerű lehetőség a bulizósabb társaságok számára is, hiszem a főzőiskolánk a belváros szívében található, így a főzőtanfolyamot követően a legtöbb szórakozóhely könnyen megközelíthető.

A menük összeállításakor figyelembe vesszük a diétás (vegetáriánus, vegán) igényeket, illetve az ételallergia (gluténmentes, cukormentes) speciális étrendjét is. Gondolunk a kismamákra is!

Férőhelyeink száma korlátozott. Javasolt létszám: min. 8 fő – max. 20 fő.

Ajánlatkérésével kapcsolatban, várjuk kedves megkeresését e-mailben vagy telefonon a
+36 1 789 1414-es számon!

Az időpont, ár, létszám a megbeszélés részét képezik!

2021.01.22. 16:30, péntek

2021.01.23. 16:00, szombat

2021.01.23. 10:00, szombat

2021.01.24. 11:00, vasárnap

2021.01.30. 16:00, szombat

2021.02.13. 16:00, szombat
Olaszország nemcsak a kifinomult konyha művészet, hanem a szerelem hazája is. Ezen a kivételes napon különleges fogásokkal kápráztatunk el mindenkit.

A közös főzés remek lehetőség arra, hogy még jobban összekovácsolja a már meglévő párokat vagy hogy a bimbózó kapcsolatokat megerősítse. Gyertek és biztos, hogy jó sül ki belőle!

Szív küldi szívnek Olaszországból - főzőtanfolyam nemcsak szerelmeseknek!

2021.02.14. 16:00, vasárnap

Szív küldi szívnek Olaszországból - főzőtanfolyam nemcsak szerelmeseknek!

2021.02.20. 10:00, szombat

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

2021.02.21. 10:00, vasárnap

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

2021.02.27. 10:00, szombat

2021.02.28. 11:00, vasárnap

2021.03.06. 10:00, szombat

2021.03.07. 16:00, vasárnap

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?