Lavora con noi!

Cercasi cuoco italiano per istruttore!

Főzőiskolánk olasz szakácsot keres!

Sei esperto nella cucina italiana? Hai creativitá? Ti piacciono le sfide? Ti piace lavorare in mezzo alla gente e vuoi provarti in un nuovo ruolo?  Cerchi un secondo lavoro per arrotondare?

Allora sei quello che cerchiamo!

Jártas vagy az olasz konyhaművészetben? Kreatív vagy? Szeretsz emberekkel dolgozni és kipróbálnád magad egy új szerepben? Szeretnéd a már meglévő munkádat alkalmi fizetéssel kiegészíteni?

Akkor te vagy akit keresünk!

Quali sarebbero i tuoi compiti principali?

• Ideare e creare ricette / menu nuove, lavorare su quelli giá esistenti
  • Collaborare con i colleghi
  • Comunicare in tempo la lista degli ingredienti necessari per la realizzazione dei corsi
  • Svolgere la lezione di gruppo in modo piacevole

Mik lennének a főbb feladataid?

• Új és már meglévő receptek, menük kidolgozása
  • Kollégákkal való együttműködés
  • Alapanyaglista összeállítása
  • Csoportos főzőtanfolyam lebonyolítása

Quali sono i requisiti del collaboratore ideale?

• Deve essere puntuale ed affidabile
  • Deve conoscere la lingua ungherese a livello comunicativo
  • Deve rispettare il cliente che ha sempre ragione, anche quando non cel’ha

Mi az amit elvárunk tőled?

• Legyél pontos és megbízható
  • Tudjál magyarul beszélni
  • Tiszteletben tartani a vevőt, akinek mindig igaza, még akkor is ha tudjuk, hogy nem

Cosa ti offriamo in cambio?

• Ambiente piacevole
  • Orario di lavoro comodi
  • Collaborazione continua con retribuzione equa

Amit kínálunk

• Tiszta, rendes munka környezet
  • Kényelmes munkaidő
  • Folyamatos megbízások versenyképes fizetéssel

Se sei interessato contattaci su:

Scuola di Cucina Italiana

info@olasz-fozoiskola.hu

O vieni a trovarci di persona, siamo in centro:

1137 - Budapest Radnóti M. u. 2.

2021.01.22. 16:30, péntek

2021.01.23. 16:00, szombat

2021.01.23. 10:00, szombat

2021.01.24. 11:00, vasárnap

2021.01.30. 16:00, szombat

2021.02.13. 16:00, szombat
Olaszország nemcsak a kifinomult konyha művészet, hanem a szerelem hazája is. Ezen a kivételes napon különleges fogásokkal kápráztatunk el mindenkit.

A közös főzés remek lehetőség arra, hogy még jobban összekovácsolja a már meglévő párokat vagy hogy a bimbózó kapcsolatokat megerősítse. Gyertek és biztos, hogy jó sül ki belőle!

Szív küldi szívnek Olaszországból - főzőtanfolyam nemcsak szerelmeseknek!

2021.02.14. 16:00, vasárnap

Szív küldi szívnek Olaszországból - főzőtanfolyam nemcsak szerelmeseknek!

2021.02.20. 10:00, szombat

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

2021.02.21. 10:00, vasárnap

Gluténmentes olasz tészták - diétás szakács vezetésével

2021.02.27. 10:00, szombat

2021.02.28. 11:00, vasárnap

2021.03.06. 10:00, szombat

2021.03.07. 16:00, vasárnap

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?