Lavora con noi!

Cercasi cuoco italiano per istruttore!

Főzőiskolánk olasz szakácsot keres!

Sei esperto nella cucina italiana? Hai creativitá? Ti piacciono le sfide? Ti piace lavorare in mezzo alla gente e vuoi provarti in un nuovo ruolo?  Cerchi un secondo lavoro per arrotondare?

Allora sei quello che cerchiamo!

Jártas vagy az olasz konyhaművészetben? Kreatív vagy? Szeretsz emberekkel dolgozni és kipróbálnád magad egy új szerepben? Szeretnéd a már meglévő munkádat alkalmi fizetéssel kiegészíteni?

Akkor te vagy akit keresünk!

Quali sarebbero i tuoi compiti principali?

• Ideare e creare ricette / menu nuove, lavorare su quelli giá esistenti
  • Collaborare con i colleghi
  • Comunicare in tempo la lista degli ingredienti necessari per la realizzazione dei corsi
  • Svolgere la lezione di gruppo in modo piacevole

Mik lennének a főbb feladataid?

• Új és már meglévő receptek, menük kidolgozása
  • Kollégákkal való együttműködés
  • Alapanyaglista összeállítása
  • Csoportos főzőtanfolyam lebonyolítása

Quali sono i requisiti del collaboratore ideale?

• Deve essere puntuale ed affidabile
  • Deve conoscere la lingua ungherese a livello comunicativo
  • Deve rispettare il cliente che ha sempre ragione, anche quando non cel’ha

Mi az amit elvárunk tőled?

• Legyél pontos és megbízható
  • Tudjál magyarul beszélni
  • Tiszteletben tartani a vevőt, akinek mindig igaza, még akkor is ha tudjuk, hogy nem

Cosa ti offriamo in cambio?

• Ambiente piacevole
  • Orario di lavoro comodi
  • Collaborazione continua con retribuzione equa

Amit kínálunk

• Tiszta, rendes munka környezet
  • Kényelmes munkaidő
  • Folyamatos megbízások versenyképes fizetéssel

Se sei interessato contattaci su:

Scuola di Cucina Italiana

info@olasz-fozoiskola.hu

O vieni a trovarci di persona, siamo in centro:

1137 - Budapest Radnóti M. u. 2.

2020.10.22. 18:00, csütörtök

2020.10.25. 17:00, vasárnap

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?

Pizza Gourmet

2020.10.26. 18:00, hétfő
Az olasz konyha mindig tud újítani, és a pizza kifejezetten az az étel, ahol a fantáziát szabadjára lehet engedni. Sergio elhozta nekünk Olaszországból a legfrissebb gourmet-pizza trendeket.
Pizza Gourmet

2020.10.27. 18:00, kedd

Mindenki szeretne kirobbanó formában lenni. Lehetséges mindez oly módon, hogy közben nem koplalunk, hanem finom olasz ételeket fogyasztunk? A válaszunk: igen! A mediterrán diétával legalábbis biztosan.

Ha te is fitten szeretnéd várni a telet! Főzzük ki együtt a karcsúság titkát!

2020.10.28. 18:00, szerda

2020.10.29. 18:00, csütörtök

Az olasz szigetek világa - Szardínia különleges ételei

2020.10.30. 18:00, péntek

Ezen a kurzusunkon a szárd konyha jellegzetes ízvilágát szeretnénk bemutatni, szakácsunk által a helyiektől gyűjtött receptek alapján! A földközi tenger 2. legnagyobb szigete nemcsak hófehér homokos tengerpartjaival és szórakoztató sokszínűségével varázsolja el az oda látogatókat, hanem különleges konyhájával is.

Az olasz szigetek világa - Szardínia különleges ételei

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2020.10.31. 17:00, szombat

Az olaszok a tésztakészítést is művészi szintre emelték, és ezt ezen a tanfolyamon is bebizonyítjuk. A töltött tészták a legegyedibb töltelékkel, különleges és egyedi ízvilágot hoznak létre. A frissen gyúrt töltött tészták nem csupán a töltelék típusában, a szószokban, de főzési és sütési módszereikben is nagyban különböznek.

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2020.10.31. 11:00, szombat

2020.11.03. 18:00, kedd
Az olasz húsételek titka a fantázián és a minőségi alapanyagokon múlik: meglepő kombinációk, egyszerű elkészítés és persze egy két mesterfogás teszik majd ellenállhatatlanná az itt elkészített ételeket - Giulionak köszönhetően remek receptekkel gazdagíthatjuk a repertoárunkat.

2020.11.04. 18:00, szerda

2020.11.05. 18:00, csütörtök

2020.11.07. 11:00, szombat

2020.11.09. 18:00, hétfő

2020.11.10. 18:00, kedd

Autunno in tavola - Terítéken az ősz!

2020.11.12. 18:00, csütörtök
Ha valaki ilyentájt elmegy a piacra, hogy egy ízletes ebédhez keressen hozzávalót, egyenesen a bőség zavarában érezheti magát. Ugyanis az ősz rengeteg fajta, az emberi szervezet számára nélkülözhetetlen vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, ízletes gyümölcsöket és zöldségeket kínál.
Autunno in tavola - Terítéken az ősz!

2020.11.14. 17:00, szombat

2020.11.20. 18:00, péntek