Lavora con noi!

Cercasi cuoco italiano per istruttore!

Főzőiskolánk olasz szakácsot keres!

Sei esperto nella cucina italiana? Hai creativitá? Ti piacciono le sfide? Ti piace lavorare in mezzo alla gente e vuoi provarti in un nuovo ruolo?  Cerchi un secondo lavoro per arrotondare?

Allora sei quello che cerchiamo!

Jártas vagy az olasz konyhaművészetben? Kreatív vagy? Szeretsz emberekkel dolgozni és kipróbálnád magad egy új szerepben? Szeretnéd a már meglévő munkádat alkalmi fizetéssel kiegészíteni?

Akkor te vagy akit keresünk!

Quali sarebbero i tuoi compiti principali?

• Ideare e creare ricette / menu nuove, lavorare su quelli giá esistenti
  • Collaborare con i colleghi
  • Comunicare in tempo la lista degli ingredienti necessari per la realizzazione dei corsi
  • Svolgere la lezione di gruppo in modo piacevole

Mik lennének a főbb feladataid?

• Új és már meglévő receptek, menük kidolgozása
  • Kollégákkal való együttműködés
  • Alapanyaglista összeállítása
  • Csoportos főzőtanfolyam lebonyolítása

Quali sono i requisiti del collaboratore ideale?

• Deve essere puntuale ed affidabile
  • Deve conoscere la lingua ungherese a livello comunicativo
  • Deve rispettare il cliente che ha sempre ragione, anche quando non cel’ha

Mi az amit elvárunk tőled?

• Legyél pontos és megbízható
  • Tudjál magyarul beszélni
  • Tiszteletben tartani a vevőt, akinek mindig igaza, még akkor is ha tudjuk, hogy nem

Cosa ti offriamo in cambio?

• Ambiente piacevole
  • Orario di lavoro comodi
  • Collaborazione continua con retribuzione equa

Amit kínálunk

• Tiszta, rendes munka környezet
  • Kényelmes munkaidő
  • Folyamatos megbízások versenyképes fizetéssel

Se sei interessato contattaci su:

Scuola di Cucina Italiana

info@olasz-fozoiskola.hu

O vieni a trovarci di persona, siamo in centro:

1137 - Budapest Radnóti M. u. 2.

2021.07.25. 16:00, vasárnap

2021.07.26. 18:00, hétfő

Tészták frissen gyúrva - tájjellegű olasz konyha

2021.07.26. 18:00, hétfő

Az olasz konyha nem hiába a tésztaételeiről híres, hiszen a félsziget minden szegletében alkottak valami különlegeset belőle. Ráadásul az Olaszországban honos durum búzából készült lisztből igazán jól formálható alaptészta gyúrható, ami a főzést is jól állja és nem mállik szét. Ezért van az, ha egy olasznak nem "al dente" tésztát tálalnak fel, vagyis nem roppan a foga alatt, akkor meg sem eszi.

Tészták frissen gyúrva - tájjellegű olasz konyha

2021.07.28. 18:00, szerda

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?

2021.07.28. 12:00, szerda
BuonGiorno! Nemcsak a menyasszony, de ti, a barátnői is rajongtok az olasz ételekért és borokért? Valami meghitt, mégis emlékezetes, gasztronómiai élményekben is dúskáló programot szerveznétek neki? Mit szólnátok hozzá, ha egy igazi olasz séffel együtt főzve, kitűnő olasz borok és ételek társaságában töltenétek a leánybúcsú estéjét? Ha mindez jól hangzik, akkor nálunk a helyetek!

Sajnos ez az időpont már foglalt, de szívesen ajánlunk egy másik szabad estét. Ajánlatkéréseddel kapcsolatban várjuk kedves megkeresésed e-mailben vagy telefonon a +36 1 789 1414-es számon!

2021.07.29. 18:00, csütörtök

Cucina regionale - Friuli

2021.07.30. 18:00, péntek
Friuli Olaszország északi részén található, ez a terület fekszik legközelebb Magyarországhoz. Az Alpoktól indul, hegycsúcsokkal, amik akár a 2800 métert is elérik, majd az Adriai-tenger partjáig egy síkságon keresztül juthatunk el. Különleges természeti adottságai teszik lehetővé, hogy mind a mezőgazdaság, mind az ipar virágzik ebben a régióban.

Ennek a különleges, színes régiónak az ízvilágával ismerkedhettek meg a kurzus során.
Cucina regionale - Friuli

Olasz desszertek

2021.07.31. 11:00, szombat

Ezen híres olasz desszertek elkészítésére lesz lehetőségetek. A pohárkrémek akár gyors vendégváróként otthon is elkészíthetőek, illetve egy különleges cukkinis tortát is megismerhettek. Szakácsunk még a profiterol készítésének rejtelmeibe is beavat Titeket!
Olasz desszertek

2021.08.02. 18:00, hétfő

2021.08.07. 16:00, szombat

2021.08.09. 18:00, hétfő

2021.08.10. 18:00, kedd

2021.08.11. 18:00, szerda

2021.08.14. 11:00, szombat

2021.08.14. 17:00, szombat

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2021.08.18. 18:00, szerda

Az olaszok a tésztakészítést is művészi szintre emelték, és ezt ezen a tanfolyamon is bebizonyítjuk. A töltött tészták a legegyedibb töltelékkel, különleges és egyedi ízvilágot hoznak létre. A frissen gyúrt töltött tészták nem csupán a töltelék típusában, a szószokban, de főzési és sütési módszereikben is nagyban különböznek.

I segreti delle paste ripiene - Helyben készült töltött tészták titkai

2021.08.23. 18:00, hétfő