Lavora con noi!

Cercasi cuoco italiano per istruttore!

Főzőiskolánk olasz szakácsot keres!

Sei esperto nella cucina italiana? Hai creativitá? Ti piacciono le sfide? Ti piace lavorare in mezzo alla gente e vuoi provarti in un nuovo ruolo?  Cerchi un secondo lavoro per arrotondare?

Allora sei quello che cerchiamo!

Jártas vagy az olasz konyhaművészetben? Kreatív vagy? Szeretsz emberekkel dolgozni és kipróbálnád magad egy új szerepben? Szeretnéd a már meglévő munkádat alkalmi fizetéssel kiegészíteni?

Akkor te vagy akit keresünk!

Quali sarebbero i tuoi compiti principali?

• Ideare e creare ricette / menu nuove, lavorare su quelli giá esistenti
  • Collaborare con i colleghi
  • Comunicare in tempo la lista degli ingredienti necessari per la realizzazione dei corsi
  • Svolgere la lezione di gruppo in modo piacevole

Mik lennének a főbb feladataid?

• Új és már meglévő receptek, menük kidolgozása
  • Kollégákkal való együttműködés
  • Alapanyaglista összeállítása
  • Csoportos főzőtanfolyam lebonyolítása

Quali sono i requisiti del collaboratore ideale?

• Deve essere puntuale ed affidabile
  • Deve conoscere la lingua ungherese a livello comunicativo
  • Deve rispettare il cliente che ha sempre ragione, anche quando non cel’ha

Mi az amit elvárunk tőled?

• Legyél pontos és megbízható
  • Tudjál magyarul beszélni
  • Tiszteletben tartani a vevőt, akinek mindig igaza, még akkor is ha tudjuk, hogy nem

Cosa ti offriamo in cambio?

• Ambiente piacevole
  • Orario di lavoro comodi
  • Collaborazione continua con retribuzione equa

Amit kínálunk

• Tiszta, rendes munka környezet
  • Kényelmes munkaidő
  • Folyamatos megbízások versenyképes fizetéssel

Se sei interessato contattaci su:

Scuola di Cucina Italiana

info@olasz-fozoiskola.hu

O vieni a trovarci di persona, siamo in centro:

1137 - Budapest Radnóti M. u. 2.

2021.10.30. 11:00, szombat

2021.10.31. 11:00, vasárnap
A mediterrán konyha, amely közül a legismertebb a világon az olasz, tipikusan vegán vagy vegetáriánus összetevőkön alapul. A forró éghajlat miatt a délen élő olaszok nagyon alacsony állati zsírtartalmú recepteket dolgoztak ki, olyan termékek felhasználásával, mint az olívaolaj, zöldségek, halak és gyümölcsök, sőt a parmezánt gyakran lecserélik szaraz kenyérre. Az általam bemutatott tanfolyam kizárólag
vegán, anélkül, hogy olyan termékeket kellene használnunk, mint a szója vagy a tofu.

2021.11.02. 08:00, péntek

Ez az időpont már foglalt, de amennyiben szeretnéd kibérelni a konyhánkat, az info@olasz-fozoiskola.hu e-mail címre várjuk a leveledet!

2021.11.03. 08:00, szerda

2021.11.04. 18:00, csütörtök
Az olasz húsételek titka a fantázián és a minőségi alapanyagokon múlik: meglepő kombinációk, egyszerű elkészítés és persze egy két mesterfogás teszik majd ellenállhatatlanná az itt elkészített ételeket - Giulionak köszönhetően remek receptekkel gazdagíthatjuk a repertoárunkat.

2021.11.04. 08:00, csütörtök

2021.11.05. 18:00, péntek
Emilia-Romagna konyhája mindent kínál, mi szem-szájnak ingere: csodás sonkát, mortadellát, fűszeres parmezán sajtot, házi készítésű metéltek tengernyi változatát- amelyeket ellenállhatatlan mártásokkal tálalnak-, laktató húsételeket, köztük aromagazdag vadakat, édes és sós péksüteményeket, remek desszerteket, csodás borokat, és nem utolsó sorban itt készül a világ legnemesebb ecete, az aceto balsamico tradizionale, azaz a tradícionális balzsamecet.

Fedezzük fel együtt e térség páratlanul gazdag ízvilágát!

2021.11.05. 08:00, péntek

2021.11.07. 14:00, vasárnap

2021.11.09. 08:00, kedd

2021.11.10. 08:00, szerda

2021.11.11. 08:00, csütörtök

2021.11.12. 08:00, péntek

Oktatás

Autunno in tavola - Terítéken az ősz!

2021.11.13. 11:00, szombat
Ha valaki ilyentájt elmegy a piacra, hogy egy ízletes ebédhez keressen hozzávalót, egyenesen a bőség zavarában érezheti magát. Ugyanis az ősz rengeteg fajta, az emberi szervezet számára nélkülözhetetlen vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, ízletes gyümölcsöket és zöldségeket kínál.
Autunno in tavola - Terítéken az ősz!

2021.11.14. 14:00, vasárnap

2021.11.16. 08:00, kedd

2021.11.17. 08:00, szerda

2021.11.18. 08:00, csütörtök

2021.11.18. 16:00, csütörtök

2021.11.19. 11:00, péntek

2021.11.20. 10:00, szombat

2021.11.20. 15:30, szombat

Fedezzük fel együtt e térség páratlanul gazdag ízvilágát!

2021.11.21. 11:00, vasárnap

Ősszel is szeretnéd az asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek?

2021.11.23. 08:00, kedd

2021.11.24. 08:00, szerda

2021.11.27. 11:00, szombat

2021.11.28. 11:00, vasárnap