Főzőtanfolyam ajándékutalvány

AJÁNDÉKOZZ IGAZI OLASZ FŐZŐÉLMÉNYT

A főzőtanfolyam ajándékutalvány ideális meglepetés azok számára, akik szívesen tevékenykednek a konyhában és szeretnek finomakat enni. Természetesen azon érdeklődőknek is ajánljuk, akik még soha nem próbálták ki főzőtudásukat hasonló program keretein belül. Főzőiskolánk ajándékutalványának vonzó előnye, hogy bármilyen ünnep vagy alkalom esetében megállja a helyét, és a hivatalos nyitva tartási időn kívül on-line megvásárolható, letölthető.

KEDVEZMÉNYES - Ajándékutalványaink főzőkurzusokra

1 alkalom vagy 1 fő - 23.000 Ft
2 alkalom vagy 2 fő - 46.000 Ft helyett 45.000 Ft
3 alkalom vagy 3 fő - 69.000 Ft helyett 66.000 Ft
4 alkalom vagy 4 fő - 92.000 Ft helyett 85.000 Ft

Pizzaszakács tanfolyam ajándékutalvány

1 fő - 110.000 Ft - Részletek a tanfolyamról

Fontos tudni, hogy a kiállítástól számítva 1 évig érvényesek, bármelyik főzőkurzusra szabadon beválthatók (kivéve pizzaszakács tanfolyam), és a több alkalmas utalványokat akár többen is felhasználhatják.

2 alkalmas utalvány ajándékcsomagban futárral

A csomagba teszünk egy Főzőiskolás kötényt, elhelyezünk díszborítékba egy kétalkalmas ajándékutalványt.

Mindezt egy ajándékdobozban küldjük el futárral az általad megadott címre. Kizárólag bankkártyás fizetéssel.

Kérjük a szállítási címet a megjegyzés rovatban add meg.

Az ajándékcsomag ára kiszállítással együtt 53.000 Ft.

Válaszd az on-line bankkártyás fizetési módot! Az utalványok azonnal letölthetők, és a hivatalos nyitva tartási időn kívül is megvásárolhatók az olasz konyha, receptek szerelmeseinek.

Kérj ajándékutalványt itt

A Te neved *
A Te e-mail címed *
A Te telefonszámod *
Számla típusa * magánszemély cég
Számlázási név *
Számlázási irányítószám *
Számlázási város *
Számlázási cím *
Az ajándékozott neve *
Utalvány típusa *
Fizetési mód *
Megjegyzés
Kupon kód
Ellenőrző kérdés *
Milyen színű a fű?

2024.08.05. 14:00, hétfő

2024.08.10. 11:00, szombat

2024.08.10. 17:00, szombat

Az igazi nápolyi pizza titkai!

2024.08.19. 18:00, hétfő

Pizza... Sokkal több, mint egy egyszerű nápolyi különlegesség, de igazi kulináris és kulturális kincs, a nápolyi büszkeség, amely világszerte ismert és nagyra értékelt! De pontosan mikor született a pizza?

Az igazi nápolyi pizza titkai!

2024.08.24. 11:00, szombat

Iskolai csoport

2024.08.29. 12:30, csütörtök

Ez az időpont már foglalt, de amennyiben szeretnéd kibérelni a konyhánkat, az info@olasz-fozoiskola.hu e-mail címre várjuk a leveledet!

Iskolai csoport

Romagna Mia - Az olasz riviéra ízei

2024.08.31. 17:00, szombat

Enrico egy tengerparti olasz nyaralást hoz el nekünk a konyhánkba. Jártatok már az olasz tengerparton, fürödtetek Ravennában, ettetek Ripieniben valami finomságot? Ha már volt szerencsétek ezekhez a csodálatos tájakhoz, akkor biztosan szívesen nosztalgiáztok velünk, ha pedig még csak tervezitek, vagy csak szeretnétek kipróbálni ezeket az ételeket, akkor is várunk szeretettel.

Romagna Mia - Az olasz riviéra ízei

2024.09.25. 12:00, szerda