Magna Pasta! - Ízletes variációk a friss tésztára

Akkor gyere el főzőestünkre és mindent megtudhatsz Mimmától, aki olasz háziasszony lévén, maga is édesanyjától és nagymamájától leste el a fortélyokat! Ezen a kurzuson garantáltan nem fogtok unatkozni, különféle tésztaételeket fogunk elkészíteni, számos variációban..

• Tagliatelle ai pomodorini freschi, basilico e ricotta
    (Koktélparadicsommal, bazsalikommal és tricottával ízesített frissen gyúrt tagliatelle tészta)

• Lasagne classica al ragú (Klasszikus olasz rakott tészta, raguval, besamell mártással)

• Spaghetti alla carbonara (Spaghetti szénégető módra, vagyis sült császárszalonna darabokkal, tojással, parmezán sajttal tálalva)

• Ravioli di ricotta e spinaci con burro e salvia (Spenóttal és ricottával töltött frissen gyúrt ravioli tészta zsályás vajba forgatva)

A recept- és szakácsváltoztatás jogát fenntartjuk!

2020.12.05. 16:00, szombat

Karácsonyi ajándékkészítés Mimmával

2020.12.12. 10:00, szombat
Ünnepi ötletetelés kipipálva! A családi ajándékok kipipálva!
De még mindig van pár apróság, amivel szeretnéd feldobni az ünnepi terítéket? Mit fogsz adni ajándékba a váratlanul betoppanó vendégeknek, szomszédoknak, óvónéninek?

Nyújtunk neked erre egy remek megoldást! Mimmával háromféle édességet készítünk ezen a kurzuson, be is csomagoljuk őket, így már készen várhatják a decembert a kis csomagocskák!
Karácsonyi ajándékkészítés Mimmával

2020.12.12. 09:00, szombat